facebooktwitter-bird-logo-shape-in-a-squaregoogleinstagram

Covid 19 Bilgilendirme ve Genel Uyarılar

Villaların aksi belirtilmedikçe giriş, saat 15:00'ten itibaren başlar. Villalardan çıkış saati ise en geç 11:00'dir.

Birçok villa aksi belirtilmedikçe Evcil hayvan kabul etmemektedir. Villaya hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlıdır.

Aile odaları veya bazı özel odalar haricinde, diğer odalarda yapılacak 2 + 2 veya 3 + 1 konaklamalar, odada sıkışıklık yaratabilir ve verilen ilave yataklar sabit yatak konforunda olmayabilir.

Konum, haritalar ve villaların genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda h

erhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan VillaBooks ile iletişime geçmesi misafirin kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi villada/apartta  konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve e-fatura için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Covid 19 Bilgilendirme

VillaBooks Pörtföyünde bulunan Villalar konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.
Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında; başta HES Kodu olmak üzere kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan Villa Sahibi veya VillaBooks  sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; misafirlerin villaya girişi sırasında HES Kodu sorgusu yönetmeliklere uygun olarak yapılabilir. Acenta veya Villa Sahibi, sorgulama sonucunda tanılı veya temaslı misafirleri kabul etmeyebilir, girişini aksi belirtilinceye kadar öteleyebilir, veya villadan çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler, hem kendi sağlıklarını hem de kamu sağlığını korumak için villaya giriş öncesinde, konaklama süresince ve tesisten ayrıldıktan sonra Sağlık Bakanlığı tarafından belirlenenler başta olmak üzere; Covid 19 kapsamında gerekli olan tüm tedbirleri uygulamaktan sorumludur. Sağlık problemi bulunan veya Covid-19 belirtilerine ilişkin şüphesi olan tüm misafirlerin, tesise giriş öncesinde sağlık kuruluşlarına başvurması gereklidir. Covid-19 sebebiyle misafirlerin uğradığı veya sebep oldukları zarardan kendileri sorumlu olup her ne sebeple olursa olsun, Villabooks veya Villa Sahibi sorumlu değildir.

HAVUZ KULLANIMI HAKKINDA DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

Tüm Villalarımızda aksi belirtilmedikçe Özel Havuz/Jakuzi ve benzeri su yapıları bulunmaktadır. Villalarımız Özel kullanıma tahsis edildiğinden Can Kurtaran veya benzeri emniyet personeli  villada  istihdam edilmemektedir. Rezervasyon yapan kişi yüzme bilmeyenlerin havuz kullanımını sınırlandırmalı veya kendi  gözetiminde kullandırmalıdır.

Rezervasyonu yapan kişi beraber konaklayacağı tüm misafirlerden sorumludur. Kiralama dönemi içinde Konaklama listesinde bulunan ve/veya kayıt dışı ziyaretçilerinin her türlü sorunlarından rezervasyon yapan sorumludur. Bu durumdan doğacak Acenta ve Villa Sahibi kayıp ve zararlarındanda  yine rezervasyon yapan kişi sorumludur.

Lütfen İletişime Geçmek İstediğiniz Müşteri Temsilcisini Seçiniz
  • KARŞILAŞTIR 0
  • GÖSTER