facebooktwitter-bird-logo-shape-in-a-squaregoogleinstagram

13152 Tursab Yetki Belgesi ile hizmet veren Villabooks Turizm ve Seyahat Acentası , MYARGE A.Ş. nin Turizm faliyetlerini icraa eden koludur.

2008 yılından itibaren Türkiye'de kiralık tatil villa rezervasyon hizmetlerini yürüten acenta Gümrük ve Ticaret Bakanlığı tarafından oluşturulan ETBIS sistemine kayıtlı olup , Online satışlarda Tüketici haklarını korumak için tüm yasal alt yapıya sahiptir.

Ağırlıklı olarak Sor-Satmodeli ile kiralama hizmetlerini gerçekleştiren acenta, her rezervasyon öncesinde Ev Sahiplerinden doluluk teyidi alarak rezervasyonlarını sonlandırmaktadır .

Airbnb , Homeaway gibi firmalardan farklı olarak , rezervasyon tamamlandığında Ön ödeme misafirden alınıp ( %15) ev sahibine fatura karşılığında transfer edilmektedir. Bakiye ödeme ve güvenlik depozitosu Misafir tarafından Villaya girişte Ev sahibine direkt ödenerek işlem tamamlanır. Oysa diğer firmalar konaklama dönemini takip eden en erken 15 gün içinde ödemeyi ev sahiplerine iletmektedir.

Villabooks standart olarak %20 hizmet komisyonu ile çalışmakta olup , bu bedel ilan edilmiş fiyatların içindedir.

Ön ödeme olarak misafirden %35 tahsil edilip , bu tahsilatın %15 lik kısmı ivedilikle ev sahibine gönderilir ve bu tarihler Villabooks misafiri için kapatılır.

(en güncel iptal politikası için sayfamızı ziyaret ediniz.)

Villa Turizmine yeni açılan bölgelerde ek reklam maliyetleri sebebiyle bu komisyon oranı % 20 den fazla olabilmektedir. Kalkan, Fethiye , Marmaris ve Bodrum için 2021 hizmet komisyon oranı %20 dir.

Ev sahipleri Villabooks sayfasında deklere edilen fiyatlardan daha düşük fiyatları internet ortamında deklere edemezler. Direk satışlarda ev sahibi serbest fiyat uygulayabilmekle beraber basılı veya görsel medyalarda daha düşük fiyat ile satış ilan edilmesi ana sözleşmemiz ile uyumlu değildir.

Saygılar 

VillaBooks Team 

Sor-Sat Modeli Kiralama Hizmet Komisyonu Nedir?

%20 

Hangi Bölgelerde tatil villa kiralama hizmeti veriyorsunuz?

Kalkan, Fethiye , Bodrum , Marmaris  başta olmak üzere  tüm Türkiye'de  Tatil Villa Kiralama  Hizmet şartarımıza uyan Villaları pörtföyümüze ekleyebiliyoruz.

Lütfen İletişime Geçmek İstediğiniz Müşteri Temsilcisini Seçiniz
  • KARŞILAŞTIR 0
  • GÖSTER